ROZHOVORY: Pondělí 9.4. od 11:00 RENÉ FRANĚK, ředitel ZOO Chleby....................Úterý 10.4. od 11:00 TOMÁŠ MACH, zastupitel Nymburka.....................Čtvrtek 12.4. od 11:00 TOMÁŠ CZERNIN, senátor, hrabě na Dymokurech......................Úterý 17.4. od 11:00 JAN RITTER, místostarosta Nymburka....................Čtvrtek 19.4. od 11:00 MILOŠ PETERA, vícehejtman Sředočeského kraje.......................Úterý 24.4. od 11:00 ALENA HAVELKOVÁ, jednatelka Nemocnice Nymburk s.r.o.......................Pondělí 30.4. od 11:00 PAVEL FOJTÍK, starosta Nymburka.................Dotazy posílejte na studio@radiopatriot.cz nebo přes kontaktní formulář na webu..........


Předpověď počasí
  • 0

Režisér Zdeněk Troška rozdával smích na Výstavišti v Lysé nad Labem

LYSÁ NAD LABEM – Více než 200 lidí si nenechalo ujít večer s populárním českým režisérem Zdeňkem Troškou na lyském výstavišti ve čtvrtek 30. března.

Populární režisér publikum ani tentokrát nezklamal, celý večer hýřil vtipem, pohovořil o své vášni k jídlu a neodmítl se svým příznivcům podepsat ani se s nimi vyfotit. Troškovo vyprávění svými písničkami doprovodila Simona Klímová.

Jednou z návštěvnic večera byla i výherkyně vstupenek na Rádiu Patriot paní Eva Válková Stezková. Ta shodou okolností hraje v nastudování nymburského Hálku „starou“ Škopkovou, za což získala na divadelní přehlídce Třešťské divadelní jaro 2017 cenu za herecký výkon. S panem Troškou měla možnost se setkat v zákulisí a on se o ní neopomněl zmínit při vyprávění o sérii filmů Slunce seno… „Dala jsem rejžovi DVD a fotky z našeho nastudování, tak uvidíme, třeba se ozve,“ doufá Eva Stezková.

Jana Křížová

Foto: J. Kořínek

  


Napište svůj názor

Reklama

Tip Rádia Patriot

Aktuální akce v Polabí

facebook.com/radiopatriot

Reklama

Vyhledávání na webu