Rozhovory: pondělí 21.8.od 11:00 hodin - PAVEL FOJTÍK, historik, starosta města Nymburk.................... úterý 22.8. od 11:00 hodin - PETR POLESNÝ, lodní kapitán, pamětník srpnové invaze v Praze................... čtvrtek 24.8. od 11:00 hodin - LIBOR KRÁL a MILAN PEKÁREK - cestovatelé na strojích Jawa Mustang.................. pondělí 28.8. 11:00 hodin - KAREL OTAVA, starosta města Lysá nad Labem................. Dotazy posílejte na studio@radiopatriot.cz nebo přes kontaktní formulář na webu..........


Předpověď počasí
  • 0

Režisér Zdeněk Troška rozdával smích na Výstavišti v Lysé nad Labem

LYSÁ NAD LABEM – Více než 200 lidí si nenechalo ujít večer s populárním českým režisérem Zdeňkem Troškou na lyském výstavišti ve čtvrtek 30. března.

Populární režisér publikum ani tentokrát nezklamal, celý večer hýřil vtipem, pohovořil o své vášni k jídlu a neodmítl se svým příznivcům podepsat ani se s nimi vyfotit. Troškovo vyprávění svými písničkami doprovodila Simona Klímová.

Jednou z návštěvnic večera byla i výherkyně vstupenek na Rádiu Patriot paní Eva Válková Stezková. Ta shodou okolností hraje v nastudování nymburského Hálku „starou“ Škopkovou, za což získala na divadelní přehlídce Třešťské divadelní jaro 2017 cenu za herecký výkon. S panem Troškou měla možnost se setkat v zákulisí a on se o ní neopomněl zmínit při vyprávění o sérii filmů Slunce seno… „Dala jsem rejžovi DVD a fotky z našeho nastudování, tak uvidíme, třeba se ozve,“ doufá Eva Stezková.

Jana Křížová

Foto: J. Kořínek

  


Napište svůj názor

Klikni a kup vstupenky

facebook.com/radiopatriot

Vyhledávání na webu

Tip pro Vás…

Aktuální akce v Polabí

Doporučujeme…