ROZHOVORY: Úterý 17.7. od 11:00 - PETR PIŠTĚK, umělec, kandidát do zastupitelstva města Nymburka za Piráty......................Čtvrtek 19.7. od 11:00 - MILOŠ PETERA, místohejtman Středočeského kraje, kandidát na starostu města Nymburka za ČSSD..............Úterý 24.7. od 11:00 - JAN RITTER, místostarosta města Nymburka, kandidát na starostu města Nymburka za Nymburské demokraty................Čtvrtek 26.7. od 11:00 - ZDENĚK VOCÁSEK, zastupitel města Nymburka, kandidát na starostu města Nymburka za ODS...................Dotazy posílejte na studio@radiopatriot.cz nebo přes kontaktní formulář na webu..........


Předpověď počasí
  • 0

Výstaviště v Lysé nabídlo prostor pro nad a podprahové vnímání a rozšířené vědění. Festival věštění stál opět za to!

LYSÁ NAD LABEM – Svoji přítomnost si uvědomuje většina živých tvorů, jedině pak člověk ji chce hlouběji pochopit a třeba ji i ovlivňovat pomocí zkušeností z minulosti (i té přímo nevědomé) a s průhledy do budoucnosti. Tisíce lidí si nenechaly ujít příležitost navštívít místo s maximální koncentrací medií, vědem, šamanů, ezoteriků, astrologů, mágů a prostě všech duší v tělesné schránce, které se o dané zajímají a dokaží poradit, pomoc či zprostředkovat napojení a kontakt. Na Výstavišti v Lysé nad Labem se už po osmé konal Festival věštění a rozhodně stál za to.

Každý z „vystavovatelů“ má jinou cestu, jiný způsob, jak pracovat s tělem a duší. Někdo vykládá události uplynulé i čekající pomocí chiromantie, někdo podle karet, kyvadla, různých výjevů, numerologie, astrologie… Někdo nabízí meditaci, nebo zkvalitnění života pomocí příjímání určitých potravin. Další na to jde přes energie, využívá potenciál kamenů, přírodních pozitivních sil, nebo naopak staví obranu proti těm nežádoucím.  A jiný nabízí měření čaker, aury a vlastní energie člověka. Všichni zároveň a každý jednotlivě ale tvoří určitou skupinu lidí, kteří vědí, že člověk je přijímač a zároveň vysílač a že nevyužít tento krátký život k poznání sebe sama a k pomoci druhým, by byla nedozírná škoda. Díky jim za to.

Alespoň pár fotografií zde: 


Napište svůj názor

Reklama

Tip Rádia Patriot

Aktuální akce v Polabí

facebook.com/radiopatriot

Reklama

Vyhledávání na webu