ROZHOVORY: pátek 13.10. od 11:00 - PETR MATUŠINA, veterinář, kandidát do PS za TOP09............. pátek 13.10. od 13:00 - JAN HAMÁČEK, předseda PS, kandidát do PS za ČSSD................... pondělí 16.10. od 11:00 - JAN RITTER, místostarosta města Nymburk................. pondělí 16.10. od 12:00 - VÍT RAKUŠAN, starosta města Kolín, kandidát do PS za STAN............... úterý 17.10. od 11:00 - JAN SKOPEČEK, krajský radní, poslanec, kandidát do PS za ODS................ čtvrtek 19.10. od 11:00 - MILOŠ PETERA, předseda představenstva VaK Nymburk, krajský zastupitel.............. čtvrtek 19.10 od 13:00 - PETR PROCHÁZKA, kandidát do PS za Piráty................. čtvrtek 26.10. od 11:00 - MILAN POUR, starosta města Milovice.................. pondělí 30.10. od 11:00 - PAVEL FOJTÍK, starosta města Nymburk.............. Dotazy posílejte na studio@radiopatriot.cz nebo přes kontaktní formulář na webu..........


Předpověď počasí
  • 0

Pátý ročník festivalu KafíčkoTEK je tady! Tři dny pouličního umění v Poděbradech startují již tento pátek

PODĚBRADY – Poslední víkend v červenci bude v poděbradské ulici Na Valech letos již popáté patřit hudbě všech žánrů. Pod taktovkou Pedro Dickcheese Soundsystem Production a kavárny Kafíčko zde od pátku 28. do neděle 30. července proběhne 5. ročník pouličního hudebního festivalu KafíčkoTEK, který nabídne během tří dnů celkem dvanáct kapel a sólových hudebních vystoupení, divadelní představení pro děti, výtvarnou dílnu a další aktivity.

A na co konkrétně se hudební fanoušci mohou na KafíčkoTEKu těšit? V pátek vystoupí raper Stříbrný Rafael, Orły w Błocie Europy a kolínský revival Kronos Combo. Sobotní program odstartuje americkočeská formace Silver Springs, následovat bude Jan Horák a Zuzana Tvarůžková, psychideličtí Beps‚n’Johnnies, drum’n’bass v podání Hard to Frame a nakonec Shizzle Orchestra. V neděli nejdříve od půl druhé odpoledne zahraje Divadlo Na Cestě představení O Plaváčkovi a po nich nastoupí dnes již legendární formace Forbidden Fruit v čele s MC Henry D, po nich miláček místního publika Vojtaano a celý festival zakončí nymburští VANUA 2.

Krom hudebních vystoupení připravili organizátoři ve spolupráci s Městským kulturním centrem na páteční večer také projekci dokumentárního filmu Samsara v zámeckém letním kině.

Festivalový program startuje v pátek v 17 hodin, v sobotu a v neděli pak ve 14 hodin. Konec hudebního programu v ulici Na Valech je naplánován v pátek a v sobotu na 22 hodinu, projekce filmu v letním kině začíná v pátek ve 22.15. V pátek i v sobotu je pro všechny připravena také afterparty v Underground klubu BOSS BAR.

Vstup na festival je pro všechny návštěvníky po celý víkend zcela zdarma.

Více informací o festivalu najdete na Facebookové události zde.


Napište svůj názor

Tip Rádia Patriot

Aktuální akce v Polabí

Tip pro Vás…

facebook.com/radiopatriot

Vyhledávání na webu

Doporučujeme…