ROZHOVORY: úterý 18.září od 10:00 - PETR PIŠTĚK, kandidát do zastupitelstva Nymburka za Piráty....................úterý 18.září od 11:00 - MILOŠ PETERA, lídr nymburské kandidátky ČSSD................čtvrtek 20.září od 10:00 - KAREL OTAVA, starosta města Lysá nad Labem..................čtvrtek 20.září od 11:00 - ZBYNĚK LUKAVEC, lídr sdružení Pro občany Poděbrad.....................úterý 25.září od 10:00 - MILAN POUR, starosta města Milovice...................úterý 25.září od 11:00 hodin - ZDENĚK VOCÁSEK, lídr nymburské kandidátky ODS.................čtvrtek 27.září od 10:00 - TOMÁŠ MACH, lídr sdružení Nymburk s klidem................čtvrtek 27.září od 11:00 - ZDENĚK SOMR, lídr sdružení Krásny Nymburk.............Dotazy posílejte na studio@radiopatriot.cz nebo přes kontaktní formulář na webu..........


  • 0

V Poděbradech kandiduje 9 politických stran, hnutí a sdružení. Přinášíme kompletní přehled kandidátních listin

PODĚBRADY – Volby do komunálních zastupitelstev proběhnou v pátek 5. a v sobotu 6. října. V Poděbradech letos kandiduje 9 politických stran, hnutí a sdužení. Překvapivě se o přízeň voličů nebudou ucházet komunisté a smůlu mají i příznivci Andreje Babiše. ANO 2011 totiž kadidátku v lázeňském městě nesestavilo. Paradoxně v Poděbradech nekandidují Piráti, přestože předseda Ivan Bartoš má na Jiřího náměstí svoji krajskou kancelář. Obhájit post chce starosta Ladislav Langr s Volbou pro Poděbrady, o návrat se pokouší také bývalý starosta Jozef Ďurčanský, jako lídr Volby pro město Poděbrady. Někdejší první muž na radnici Lubomír Zíta již nekandiduje.  S některými  lídry nabídneme rozhovory na Rádiu Patriot, stejně tak rozbory jednotlivých kandidátních listin.

 


Kandidátní listina: Česká strana sociálně demokratická

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Vavřička Stanislav Mgr. 53 ČSSD ČSSD právník Poděbrady III
2 Vencl Daniel 40 ČSSD ČSSD sportovní instruktor Poděbrady III
3 Lokajíčková Lucie 39 ČSSD BEZPP úřednice Velké Zboží
4 Němec Petr Ing. arch. 41 ČSSD BEZPP architekt Poděbrady III
5 Novák Jaromír Mgr. 67 ČSSD ČSSD ředitel Luxor Poděbrady Poděbrady III
6 Jelínek Luboš 45 ČSSD BEZPP podnikatel Poděbrady III
7 Jeník Luboš 60 ČSSD BEZPP úředník Poděbrady II
8 Vomáčko Ladislav 74 ČSSD ČSSD důchodce Poděbrady V
9 Hosa Zdeněk Mgr. Ing. 45 ČSSD BEZPP daňový poradce Polabec
10 Čimerová Lucie Mgr. 32 ČSSD ČSSD učitelka Poděbrady II
11 Jechová Marie Bc. 28 ČSSD BEZPP účetní Poděbrady II
12 Malý Michal 29 ČSSD BEZPP IT technik Kluk
13 Fričová Jana Mgr. 42 ČSSD BEZPP policistka Poděbrady III
14 Krombholz Tomáš 38 ČSSD BEZPP technik Poděbrady III
15 Kabelka Radek Mgr. 40 ČSSD ČSSD školitel Poděbrady III
16 Kocmánek Jan Ing. 41 ČSSD BEZPP ředitel školního statku Poděbrady II
17 Jecha Václav 25 ČSSD BEZPP programátor Poděbrady II
18 Sajfrt Lukáš 39 ČSSD ČSSD sociální pracovník Poděbrady III
19 Herout Zbyněk 74 ČSSD ČSSD důchodce Poděbrady III
20 Chromečková Marie 66 ČSSD BEZPP sociální pracovník Poděbrady III
21 Hybler Tomáš 36 ČSSD BEZPP personalista Velké Zboží

 


Kandidátní listina: NAŠE PODĚBRADY

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Káninský Miroslav PaedDr. 57 SD-SN BEZPP podnikatel Poděbrady III
2 Holas Miroslav Ing. 56 NK BEZPP OSVČ Poděbrady II
3 Mikolanda Miloš RNDr. 56 NK BEZPP geofyzik Poděbrady III
4 Bažant Pavel 47 NK BEZPP podnikatel, ekonom Poděbrady III
5 Málek Jiří 50 NK BEZPP jednatel společnosti Velké Zboží
6 Vejstrk Richard 64 NK BEZPP OSVČ Poděbrady III
7 Borecká Lenka Ing. 60 NK BEZPP ekonomka Poděbrady III
8 Votava Jaroslav 71 NK BEZPP autorizovaný projektant Poděbrady III
9 Novák Miloš 35 NK BEZPP oblastní manager Poděbrady II
10 Bulíř Radek 41 NK BEZPP OSVČ Kluk
11 Petrášek Miloš 25 NK BEZPP OSVČ, sportovec Poděbrady V
12 Slauková Lucie Mgr. 45 NK BEZPP HR manažerka Poděbrady III
13 Formánek Jaroslav Mgr. 59 NK BEZPP učitel Poděbrady II
14 Slobodová Hana Mgr. 50 NK BEZPP psycholožka Poděbrady III
15 Jirsák Zdeněk 51 NK BEZPP systémový technik Poděbrady II
16 Chytil Jiří Mgr. 45 NK BEZPP speciální pedagog Poděbrady II
17 Klumpar Jiří MUDr. 34 NK BEZPP lékař Poděbrady II
18 Műllerová Jana Mgr. 42 NK BEZPP pedagog,andragog Poděbrady III
19 Černý Luboš 52 NK BEZPP podnikatel Poděbrady V
20 Černá Jitka Mgr. 45 NK BEZPP učitelka Poděbrady II
21 Navrátil Jiří 64 NK BEZPP důchodce Poděbrady III

 


Kandidátní listina: Občanská demokratická strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Schulz Roman Mgr. 50 ODS ODS ředitel školy Poděbrady II
2 Fiala Petr Ing. 51 ODS ODS podnikatel Poděbrady III
3 Zezulka Dušan 46 ODS ODS podnikatel Poděbrady III
4 Rejchrt Jakub 18 ODS BEZPP student Poděbrady III
5 Štrobl Syrovcová Helena MUDr. 60 ODS ODS lékařka Velké Zboží
6 Michl Václav 64 ODS ODS podnikatel Poděbrady II
7 Urban Petr DiS. 40 ODS BEZPP provozní restaurace Poděbrady II
8 Martinková Markéta 42 ODS BEZPP jednatel společnosti Poděbrady III
9 Souček Zdeněk PaedDr. 66 ODS ODS učitel Poděbrady II
10 Borecký Petr 63 ODS ODS živnostník Poděbrady III
11 Zezulková Nicola Ing. 27 ODS ODS manažerka prodeje Poděbrady III
12 Pozník František 64 ODS ODS OSVČ Polabec
13 Kubát Marek 18 ODS ODS student Poděbrady II
14 Škodová Hana 62 ODS ODS podnikatelka Poděbrady III
15 Zahajský Aleš 41 ODS ODS technik stavební firmy Poděbrady II
16 Čech Jan 22 ODS ODS manažer a sommeliér v gastronomické síti Poděbrady III
17 Svoboda Milan 67 ODS ODS OSVČ Polabec
18 Hněvsa Milan 48 ODS ODS OSVČ Poděbrady II
19 Knobloch Milan 53 ODS ODS autorizovaný stavitel Poděbrady III
20 Krejčík Jaroslav 71 ODS ODS podnikatel Poděbrady III
21 Vrba Tomáš 38 ODS ODS hostinský Poděbrady II

 


Kandidátní listina: Pro občany Poděbrad

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Lukavec Zbyněk Ing. 62 NK BEZPP ředitel školy Poděbrady III
2 Jirásková Klára JUDr. 51 NK BEZPP lektorka cizích jazyků Poděbrady II
3 Jirka Jan 37 Zelení Zelení analytik investičních projektů veřejné správy Přední Lhota
4 Mareš Jiří 40 NK BEZPP podnikatel Poděbrady V
5 Smejkal Radek Ing. 40 NK BEZPP podnikatel, starosta Sokola Poděbrady II
6 Paskovský Miroslav 39 NK BEZPP podnikatel Poděbrady II
7 Starý Filip Mgr. 40 NK BEZPP key account manager ve farmacii Poděbrady III
8 Luňáčková Edita Mgr. 35 NK BEZPP ředitelka mateřské školy Poděbrady III
9 Benda Tomáš Ing. 31 NK BEZPP podnikatel Poděbrady III
10 Hála Tomáš Ing. 36 NK BEZPP manažer provozu a bezpečnosti IT Poděbrady III
11 Louč Michal Mgr. 37 NK BEZPP historik Poděbrady II
12 Doležal Jan Mgr. 64 NK BEZPP učitel Poděbrady III
13 Ptáčníková Stella 37 NK BEZPP administrativní pracovnice Poděbrady III
14 Hladký Lukáš 21 NK BEZPP student Vysoké školy ekonomické v Praze Poděbrady III
15 Lukavec Vojtěch 20 NK BEZPP student lék. fakulty Univerzity Karlovy v Praze Poděbrady III
16 Havránková Lucie Ing. 28 Zelení Zelení krajinná architektka Poděbrady II
17 Audrain Simon Pierre Arthur 35 Zelení Zelení zahradník Poděbrady III
18 Holanová Klára Mgr. DiS. 38 NK BEZPP státní zam. Ministerstva práce a soc. věcí Přední Lhota
19 Dvořák Štěpán Bc. 23 NK BEZPP student Fakulty elektrotechnické ČVUT Poděbrady II
20 Žáčková Jitka 43 NK BEZPP masérka Poděbrady III
21 Kašová Kateřina DiS. 37 NK BEZPP asistentka jednatele Přední Lhota

 


Kandidátní listina: Rozvoj-Prosperita Poděbrady s REALISTY

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Třeštik František 62 NK BEZPP manažer,bezpečnostní technologie Poděbrady III
2 Kroupová Zuzana 62 NK BEZPP ekonom Poděbrady II
3 Drahokoupil Pavel 63 NK ODS odborný referent Poděbrady III
4 Kroupa Martin 30 NK BEZPP manažer Poděbrady II
5 Sixta Marcel 60 NK BEZPP hudebník Poděbrady III
6 Nová Miroslava 37 NK BEZPP manažerka Poděbrady II
7 Píška Bohumil 66 NK BEZPP OSVČ Velké Zboží
8 Berka Vladimír Ing. 53 NK BEZPP technik IT Poděbrady III
9 Wildman Patrik 41 NK BEZPP kuchař Poděbrady III
10 Pošva Zdeněk 86 NK BEZPP vodohospodář Poděbrady II
11 Nový Vladimír 46 NK BEZPP jednatel společnosti Poděbrady III
12 Žák Vladimír Ing. 65 NK BEZPP dopravní projektant Polabec
13 Ženatý Emil Ing. 56 REAL REAL technický pracovník Kluk
14 Huecková Zdeňka 66 NK BEZPP vedoucí vinotéky Poděbrady III
15 Vaňhalová Hana 45 NK BEZPP skladník Poděbrady II
16 Třeštiková Andrea Ing. 31 NK BEZPP specialista lékové regulace Poděbrady III
17 Hrdá Markéta 31 NK BEZPP marketing,management Poděbrady III
18 Rejman Jaroslav 70 NK BEZPP technik, zámečník Poděbrady III
19 Zach Josef 57 NK BEZPP technik Poděbrady II
20 Šťastný Petr 46 NK BEZPP kuchař Poděbrady II
21 Kubelka Lubomír Ing. 62 NK BEZPP manager Poděbrady III

 


Kandidátní listina: SNK MLADÉ PODĚBRADY

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Pacovský Jiří Bc. MPA 31 NK BEZPP metodik-ekonom rozpočtu Poděbrady III
2 Vorlíček Michal Mgr. 30 NK BEZPP projektový manažer vědy a výzkumu Poděbrady II
3 Piskačová Miriam Ing. 57 NK BEZPP ředitelka základní školy Velké Zboží
4 Sičák Michal 21 NK BEZPP OSVČ Poděbrady II
5 Dvořák Ondřej Bc. 22 NK BEZPP student VŠ Poděbrady II
6 Jarkovský Matěj 25 NK BEZPP OSVČ-marketingová komunikace Poděbrady V
7 Volšičková Kateřina Ing. 28 NK BEZPP obchodní analytička Poděbrady III
8 Parus Jakub 37 NK BEZPP provozovatel restaurace Poděbrady II
9 Blažek Lukáš Bc. 37 NK BEZPP vedoucí sportovního klubu Kluk
10 Čihák David 28 NK BEZPP provozní manažer Poděbrady III
11 Kysilková Veronika Bc. 29 NK BEZPP účetní Poděbrady V
12 Havlíček Jiří Bc. 31 NK BEZPP správce IT Poděbrady V
13 Robovská Eva 22 NK BEZPP asistentka jednatele Poděbrady I
14 Šolc Lukáš 23 NK BEZPP pracovník IT Poděbrady III
15 Vurm Petr 54 NK BEZPP instruktor autoškoly Poděbrady III
16 Novák Michal 54 NK BEZPP OSVČ, provozovatel muzea Poděbrady II
17 Větrovský Jan Mgr. 38 NK BEZPP pohybový terapeut Poděbrady III
18 Hálová Jiřina 74 NK BEZPP seniorka Poděbrady III
19 Šolcová Olga 45 NK BEZPP redaktorka Poděbrady III
20 Brtnová Ilona 53 NK BEZPP zdravotní sestra Poděbrady III
21 Pohořálek Jiří 51 NK BEZPP OSVČ Poděbrady II

 


Kandidátní listina: STAN PODĚBRADY s podporou KDU-ČSL

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Červinka Jaroslav 58 STAN STAN odborný referent stavebního úřadu Poděbrady Poděbrady III
2 Havlas Zdeněk 39 STAN STAN rejdař Poděbrady V
3 Gütter Roman 49 STAN STAN OSVČ Poděbrady II
4 Dvořák Petr 28 NK KDU-ČSL tajemník KDU-ČSL Poděbrady II
5 Felkr Jiří 52 STAN BEZPP vahař Poděbrady II
6 Koláčný Milan Ing. Ph.D. 34 STAN BEZPP stavební podnikatel Poděbrady II
7 Štěpán Jaroslav 47 STAN BEZPP zahradník Kluk
8 Benešová Aneta Mgr. 31 STAN BEZPP učitelka 1. stupeň ZŠ Poděbrady III
9 Molhanec Petr Ing.arch. 42 STAN BEZPP projektant Poděbrady III
10 Solomová Jitka Bc. 39 NK KDU-ČSL zdravotní sestra Velké Zboží
11 Vlasák Aleš Ing. 41 STAN BEZPP programátor, analytik Kluk
12 Vaňková Hana 69 STAN BEZPP místopředsedkyně bytového družstva Bohemia Poděbrady III
13 Linhart Marek 43 STAN BEZPP sportovní trenér Poděbrady III
14 Šeborová Jana 26 STAN BEZPP OSVČ Kluk
15 Pavlík Mojmír Ing. 37 NK BEZPP stavební technik Poděbrady III
16 Draboň Tomáš 23 STAN BEZPP student VŠ Poděbrady III
17 Pešek Roman Ing. 52 STAN BEZPP jednatel spol. VODOS Kolín Poděbrady II
18 Bukatová Libuše MUDr. 58 STAN BEZPP hlavní lékařka Poděbrady III
19 Stejskal Stanislav 46 NK BEZPP operátor digitálního tisku Poděbrady II
20 Dobrkovský Josef 64 STAN BEZPP kovorytec, kameník Velké Zboží
21 Cenková Jarmila MUDr. 54 STAN BEZPP zubní lékařka Poděbrady III

 


Kandidátní listina: Volba pro město Poděbrady

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Ďurčanský Jozef Ing. 70 SNK ED BEZPP OSVČ Velké Zboží
2 Pardubský Jan Mgr. 55 NK BEZPP velitel stanice HZS Poděbrady III
3 Vondra Jindřich Ing. 61 NK BEZPP jednatel společnosti Poděbrady III
4 Hybler Daniel Ing. 46 NK BEZPP ekonom Poděbrady III
5 Husáková Romana MUDr. 59 NK BEZPP lékařka Poděbrady II
6 Plaček Miloš Bc. 48 NK BEZPP manažer obchodu Poděbrady III
7 Vondra Jan Ing. 30 NK BEZPP jednatel společnosti Poděbrady III
8 Pardubská Nina 29 NK BEZPP manažerka provozu Poděbrady III
9 Kunc Tomáš 45 NK BEZPP výrobní ředitel Poděbrady V
10 Potůčková Daniela Mgr. Bc. 39 NK BEZPP advokátka Poděbrady III
11 Ambrož Richard 48 NK BEZPP provozov.penzionu Kluk
12 Církva Čestmír MgA. 76 NK BEZPP režisér Poděbrady II
13 Hlavatý Václav Ing. 65 NK BEZPP OSVČ Poděbrady III
14 Fürjesová Veronika Ing. 61 NK BEZPP ředitelka Poděbrady III
15 Tetaurová Alena 66 NK BEZPP výtvarnice Poděbrady II
16 Žatečka Jaromír 63 NK BEZPP předseda odborů Poděbrady II
17 Ďurčanská Olga 65 NK BEZPP manažerka CR Velké Zboží
18 Keller Pavel 71 NK BEZPP živnostník Poděbrady III
19 Trajhan Jiří 65 NK BEZPP důchodce Poděbrady III
20 Molín Josef 75 NK BEZPP důchodce Velké Zboží
21 Pek Vojtěch 62 NK BEZPP správce Poděbrady II

 


Kandidátní listina: VOLBA PRO PODĚBRADY

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Langr Ladislav PhDr. 59 NK BEZPP starosta města Poděbrady III
2 Suchomel Milan Ing. 67 NK BEZPP ekonom,ředitel Poděbradské sportovní s.r.o. Poděbrady III
3 Maux Tomáš 25 NK BEZPP student práv UK Praha Poděbrady II
4 Hájek Miloslav 55 NK BEZPP technik, předseda bytové komise Poděbrady III
5 Veberová Jana Ing. 64 NK BEZPP ekonomka, radní města Kluk
6 Sýkorová Věra Mgr. 62 NK BEZPP učitelka, zastupitelka města Poděbrady II
7 Růžek Karel 44 NK BEZPP živnostník, předseda komise život. prostředí Poděbrady II
8 Diviš Jakub CertHE 27 NK BEZPP podnikový právník Poděbrady II
9 Zelenková Kateřina 45 NK BEZPP vedoucí ubytovací sekce lázní Poděbrady III
10 Panovec Jiří 27 NK BEZPP živnostník, dobrovolný hasič Poděbrady II
11 Nedomová Tereza Bc. 24 NK BEZPP živnostník Poděbrady III
12 Daněk Martin Mgr. 39 NK BEZPP lektor,školitel Velké Zboží
13 Vlk Michal MUDr. 40 NK BEZPP lékař,ortoped Poděbrady II
14 Mašinda Radek Bc. 26 NK BEZPP obchodní manažer,student VŠ dopravní Kluk
15 Kurka Martin Ing. 40 NK BEZPP CRM manažer Hello Bank Poděbrady III
16 Hapáková Anna MUDr. 66 NK BEZPP lékařka, kardioložka Poděbrady III
17 Funda Milan 50 NK BEZPP správce budovy Poděbrady III
18 Frič Pavel MUDr. 48 NK BEZPP lékař,internista Poděbrady III
19 Najbrt Lubomír 56 NK BEZPP živnostník Poděbrady III
20 Hrabětová Jana PhDr. 75 NK BEZPP historička Polabského muzea Poděbrady III
21 Šlejtr Martin 42 NK BEZPP výpravčí, člen Rybářské stráže Poděbrady II

 


 


Napište svůj názor

Reklama

Tip Rádia Patriot

Aktuální akce v Polabí

TV Patriot

HHH - Petr Kohoutek, Melissa a promo na Anne Bakker & Thomas Zwijsen v Kolíně

Zveřejnil(a) Rádio Patriot dne Pondělí 17. září 2018

facebook.com/radiopatriot

Reklama

Vyhledávání na webu