Estébák vyhrožuje bublináři! V Lysé nad Labem začínají někteří kandidáti před volbami ztrácet nervy

LYSÁ NAD LABEM – Mezi zastupiteli města Lysá nad Labem a zároveň kandidáty do nového zastupitelstva v nadcházejících volbách to vře. Druhý muž na kandidátce KULTURNĚ! Matěj Kodeš  připomněl na facebooku minulost dvojky na kandidátce KSČM Petra Gregora. Ten je totiž veden ve svazcích StB pod krycím jménem IVOŠ. 

Zveřejněním tohoto dokumentu, který je podle Kodeše pravý, neboť si osobně vyžádal celý svazek vedený na Gregora v archivech StB, se strhla lavina přestřelek a urážek.

Email, který v reakci na zveřejnění dokumentu  adresoval zastupitel Petr Gregor zastupiteli Matěji Kodešovi a zároveň v kopii všem členům lyského senátu, zveřejnil zastupitel za ODS Petr Kopecký. Zde je jeho plné znění:

Pane Kodeši, ty ubohej chlapečku. Na facebook zásadně nechodím, protože tam se prezentují pouze nemocní lidé s negativními lidskými vlastnostmi, v podstatě jsou to zrůdy. Snad kromě těch, co se těm zrůdám snaží bránit. Doslechl jsem se ale, že nejen o mé osobě, ale i o jiných čpíš špínu, lži, nepravdy. Umíš vůbec něco jiného, na ZM jsi toho moc nepředvedl a v životě, bublifukáři- taky nic moc. Někteří mne nabádají ať na ty lži a falza podám žalobu. Ale je to pod mojí úroveň se s takovými jako jsi ty, vůbec bavit. Nesaháš mi ani po kotníky. A důkazů bych mohl předložit o těch lžích mnoho. Nestojíš mi za to. Lidé, normální lidé, znají pravdu a nenechají se bláboly nijak ovlivnit. Ta (zde je uvedeno jméno diskutérky na facebooku, pozn. redakce) taky asi upadla na kámen, chudinka, je mi jí opravdu líto. Čest tvé práci pro blaho lidu.

Ing. Petr Gregor

Profesionální bublinář a držitel 22 zápisů v České knize rekordů a tří dokonce ve světové Guinnessově knize rekordů na Gregorova slova odpověděl, a to opět v kopii všem zastupitelům:

Pane Gregore, ocenil bych abyste mi přestal tykat. Nepásli jsme spolu husy v STB, takže si to tykání laskavě nechte pro své soudruhy. Celou dobu jsem čekal, že se alespoň jednou v životě zachováte jako chlap a omluvíte se za email, který jste nám zastupitelům zaslal, a ve kterém jste lhal o tom, že jste nespolupracoval s STB a ještě nás přitom stihl pourážet. Pokud byste se omluvil, tak bych to vzal a nechal to být. Vaše složka je veřejná a nejsem jediný kdo si pro ní došel. Pokud chcete podejte na mě, prosím, trestní oznámení.

S přáním hezkého dne

Matěj Kodeš

Tím ovšem téměř veřejné napadání obou zastupitelů nekončí. Komunista Petr Gregor si to nechce nechat líbit.

Budu si tykat komu chci, nemám se za co omlouvat. Falešnými dokumenty se nezabývám. Přiveďte mi jednoho jediného člověka, kterého jsem kdy udal. Pokud ne, tak se veřejně za lži omluvte, pokud jste chlap. Neumíte nic jiného než urážet a sázíte pouze na to, že jednou vyslovená lež nejde vzít zpátky. Podobné zkušenosti má např. starosta Poděbrad. Vyhrál soud, že nebyl nikdy agent StB, vyhrál i soud o vymazání ze seznamu, stejně kam přijde, tak je pro lidi agent. O to Vám přeci šlo.Když nic neumíte, tak alespoň někoho očernit. Bohužel lidských zrůd přibývá. Kdyby mi bylo padesát, tak bych se s Vámi vypořádal jinak.

 S pozdravem a přáním hezkého dne Ing. Petr Gregor

Tato rozmíška se brzy přelila mimo soukromá facebooková fóra a dnes tím žije skoro celá Lysá nad Labem.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *