Máte potíže s konflikty ve vztazích? Nevíte si rady? Obraťte se na psychoterapeuta Respondea. Organizace působí v Nymburce, Kolíně a Mladé Boleslavi

NYMBURK / KOLÍN – Ať už se potýkáte v partnerství, při soužití s rodiči či výchově dětí s problémy, které vrcholí agresí, můžete za pomoci psychoterapeuta Respondea tyto konflikty ve vztazích vyřešit. Psychoterapie, která může být individuální, ale i párová je bezplatná. Psychoterapeutická setkání je možné domluvit v Nymburce, Mladé Boleslavi a Kolíně.

Lenka se obrátila na Respondeo s tím, že se rozvádí s otcem jejich čtyřletého syna, a už je zoufalá z věčných hádek přecházejících až v agresi. Přitom oba mají zájem minimálně o předávání informací o synovi vzhledem k tomu, že si ho otec bere pravidelně na víkendy. Lenka si tedy dohodla termín konzultace s psychoterapeutem, kde nejdříve podrobně celou situaci rozebrali. Pravidelným docházením na psychoterapii se nyní postupně snaží společně nalézt způsob, jak s partnerem komunikovat. „V rámci prvních terapeutických setkání se s klientkou v situaci, kdy se jakýkoliv pokus o domluvu vždy zvrhl v hádku a otevřenou agresi, podařilo nalézt ve vzájemné komunikaci okamžiky, kdy jsou schopni předávat si alespoň základní praktické informace o čtyřletém synovi. V současné době mapujeme způsoby, jak nastavit pravidla komunikace jinak,“ říká k tomu psychoterapeut Respondea, který vede jak individuální, tak i párové terapie zaměřené na konflikty ve vztazích.

Kontakt pro domluvení termínu: 725 554 828 (po-čt: 8-15 hodin)

Projekt je podpořen z programu Ministerstva vnitra.


Respondeo, z. s. je nestátní nezisková organizace, která poskytuje služby lidem a rodinám, kteří se ocitli v složité životní situaci a neví, jak z ní ven. Jejími základními principy jsou bezplatnost (veškeré služby jsou pro klienty bezplatné), nestrannost, nezávislost a důvěrnost, vedle toho také individuální přístup a respekt. Provozuje Občanskou poradnu Respondeo, dále Intervenční centrum Respondeo pro oběti domácího násilí a program Sanace rodiny pro ohrožené rodiny s dětmi. Respondeo je členem Asociace občanských poraden a Asociace pracovníků intervenčních center, o. s. a registrovaným poskytovatelem sociálních služeb a služeb pro oběti trestných činů dle platné legislativy. Působí ve východní a severovýchodní části Středočeského kraje, na území 6 okresů – Mělník, Mladá Boleslav, Praha východ, Nymburk, Kolín a Kutná Hora. Má pobočky v 7 městech Středočeského kraje a každý rok pomůže cca 1 500 lidem v tíživé životní situaci.

 

Zdroj foto: Pixabay.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *