ROZHOVORY: Dotazy posílejte na studio@radiopatriot.cz nebo přes kontaktní formulář na webu..........

  • 0

Při návštěvě zvířat v ZOO Chleby si můžete vytvořit i vánoční dekorace. Chystají se adventní dílny

CHLEBY – Již tradiční akci s názvem Adventní dílny připravuje ZOO Chleby na Nymbursku na neděli 25. listopadu a sobotu 1. prosince 2018.
Návštěvníci mohou dát prostor své fantazii a vlastnoručně si vyrobit adventní věnec na dveře či stůl. Za poplatek 150–200 Kč bude k dispozici kompletní materiál (korpusy, chvojí, široká nabídka ozdob, stuh, svíček).
Dílny se konají v Mendelově ekocentru od 13.00 do 15.00 hodin. Účast je možná i bez vstupu do zoo. Rezervaci je nutné provést telefonicky na tel. čísle 702 186 910 nebo emailem na lektor@zoochleby.cz
Srdečně zveme všechny zájemce, kteří chtějí načerpat vánoční atmosféru a připravit se na nadcházející období adventu. Pro návštěvníky bude nachystáno i drobné pohoštění.
Akce je vhodná i pro děti, které si mohou ozdobit perníčky. Současně v Mendelově ekocentru probíhá i jedinečná výstava českých betlémů, které laskavě zapůjčil jejich autor, 92letý Jaroslav Mikoláš z Prahy.


Napište svůj názor

TV Patriot

Rozhovor se starostou města Nymburk, Ing. Tomášem Machem

Úterní rozhovor se starostou města Nymburk, Ing. Tomášem Machem, jsme zkusmo streamovali také s obrazem... No, máme co zlepšovat, obraz není úplně ideální, přesto vám celý rozhovor nabízíme, neboť je v něm hodně důležitých a zajímavých informací.Takže příště lépe :-D

Zveřejnil(a) Rádio Patriot dne Středa 16. ledna 2019

TV Patriot

Reklama

Tip Rádia Patriot

Aktuální akce v Polabí

facebook.com/radiopatriot

Reklama

Vyhledávání na webu