Nymburk se připravuje na Evropský pohár ve sportu boccia. Česká federace Spastic Handicap hledá dobrovolníky na pomoc s realizací

NYMBURK – Ve dnech 23. – 29. září pořádá Česká federace Spastic Handicap ve Sportovním Centru Nymburk Evropský pohár ve sportu boccia. Boccia je od roku 1984 paralympijský sport a jedná se o sportovní úpravu hry petanque pro tělesně postižené. Turnaj v Nymburce bude hostit skvělé hráče mezi kterými budou i účastníci posledních paralympijských her v Riu. Předběžnou účast nahlásilo Španělsko, Řecko, Velká Británie, Belgie a další země, což slibuje výbornou podívanou. 

Vyhlášení vítěžů ve sportu boccia na Evropském poháru v Záhřebu

Rádi bychom vyzvali všechny, kteří by se chtěli zapojit jako dobrovolníci a s Evropským pohárem nám pomoci. Je zde možnost být přímo na kurtu jako časoměřič a vidět evropské hvězdy hezky zblízka či pomoci s jinými činnostmi. Na oplátku nabízíme setkání s inspirativními lidmi, nezapomenutelnou  životní zkušenost, možnost procvičit si cizí jazyk a samozřejmě také Certifikát za dobrovolnickou pomoc. Uhradíme náklady na cestu, stravu a v případě, že nebudete z okolí a budete chtít ve Sportovním centru s námi zůstat po celou dobu turnaje i ubytování. Přihlásit se můžete na www.bisfed-nymburk2019boccia.cz/cs.

Michaela Řiháčková
Česká federace Spastic Handicap
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *