Městská policie v Nymburce bude mít nového vrchního strážníka. Z pěti kandidátů byl vybrán Martin Rajl

NYMBURK – Novým vrchním strážníkem Městské policie Nymburk se stane Martin Rajl, který ve funkci vystřídá stávajícího vrchního strážníka Tomáše Řeháka, který ukončil pracovní poměr ke konci dubna.

„Věřím, že nový vrchní strážník vybraný ve výběrovém řízení, se chopí své pozice zodpovědně a zajistí stabilizaci týmu, koordinaci a kontrolu činnosti městské policie. Současně bude maximálně spolupracovat i s ostatními složkami IZS,“ vysvětlil starosta města Ing. Tomáš Mach, Ph.D.

V souvislosti s ukončením pracovního poměru stávajícího vrchního strážníka Tomáše Řeháka k datu 30. 4. 2019 vypsalo město výběrové řízení na tuto pozici. Z pěti uchazečů ve výběrovém řízení byl vybrán jako nejvhodnější kandidát, stávající zaměstnanec MP Martin Rajl.

Vzhledem k tomu, že nejbližší jednání zastupitelstva města je až v červnu 2019, bude Martin Rajl dočasně pověřen vedením MP do řádného schválení zastupitelstvem města. Nový vrchní strážník v současnosti pracuje jako strážník MP Nymburk, a proto bude opětovně vyhlášeno výběrové řízení pro doplnění potřebného počtu strážníků MP Nymburk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *