Skupina Artmosféra si zajela pro mastering singlu do studia v Londýně a chystá premiéru nového klipu

LYSÁ NAD LABEM – Kapela Artmosféra chystá videoklip k novému singlu „Ke štěstí“, který byl zmasterován v londýnském hudebním studiu Fluid Mastering. Do „parády“ si jej vzal zvukový mistr Tim Debney. Tim spolupracoval s takovými hvězdami, jako je Lily Allen, Kasabian nebo třeba kapela Keane. Skladbu Ke štěstí netřeba skrýš  Artmosféra nahrála na sklonku loňského roku v pražském studiu Faust Records a podepsán je pod ní osvědčený autorský tandem  Martin Blažek a Marek Sloup. 

Studio Fluid Mastering v Londýně

Artrocková hudební skupina Artmosféra vznikla v roce 2011 a její domovskou scénou je Lysá nad Labem. Uskupení  profesionálních muzikantů hraje výhradně vlastní tvorbu a kromě nespočtu koncertů má za sebou účast na řadě prestižních hudebních festivalů. Loni to byly Rock for People nebo například Sázava Fest. Letos se kapela ve složení:  Martin Blažek – zpěv, klávesy, kytara; Michal Walter – zpěv, kytara; Milan Chlup  baskytara;  Vít Blažek – bicí, chystá na milovický Votvírák.

 

Frontman a zároveň dvorní autor hudby Martin Blažek vyučuje na Pražské konzervatoři, spolupracoval s Ondřejem Soukupem nebo například s Ondřejem Gregor Brzobohatým. Bubeník Vít Blažek je členem kapely ByPass Vildy Čoka, tři členové Artmosféry tvoří doprovodné hudební uskupení zpěváka Petra Kotvalda. 
 
 
 Nejbližší koncert kapely Artmosféra: sobota 4. května Pod hradbami Nymburk.

Jana Křížová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *