Festival Barvy léta u poděbradského jezera slaví plnoletost. Přijedou Sestry, Rybičky, fiXa i Mňága. Vstupenky bude rozdávat i Rádio Patriot

PODĚBRADY – V sobotu 13. července se v krásném prostředí jezera ve středočeském lázeňském městě Poděbrady koná již osmnáctý ročník rodinného hudebního festivalu Barvy léta.

Pořadatelé se již loňský rok rozhodli Barvy Léta zkrátit na jeden festivalový den a všechen skvělý hudební program shrnout na sobotní odpoledne. Letos tomu nebude jinak a tak v jeden den 13.7.2019 mohou návštěvníci slyšet i vidět Tři Sestry, Rybičky 48, Vypsanou fiXu, Alkehol, Th!s, Plexis , Mňágu a Žďorp, Kapitána Dema, M.Z.H, nebo Braindead a Trocha klidu. Na své si ale přijdou i nedočkavci, kteří přijedou na festival již v pátek 12. července. Připraven je pro ně totiž ZDARMA večírek pro nedočkavé, kde je na festivalovou vlnu naladí dvě místní kapely a DJ Venoven Zmarchrob.

„U poděbradského jezera je velmi krásné prostředí, podobné bychom jen velmi těžko hledali. Je štěstí, že tedy můžeme náš festival pořádat již osmnáctým rokem,“ uvedl Pavel Martínek, dramaturg festivalu. „Abychom umožnili trávit zde pěkný den celé rodině, rozšiřujeme i odpočinkovou a dětskou zónu, na své si teď přijde opravdu každý ,“ dodává.

CAMPING:

Stanové město je pro návštěvníky festivalu ZDARMA na přilehlé louce

DĚTI:

Děti do 3 let mají vstup ZDARMA, děti od 3 let do 135 cm mají vstupné za 50% z ceny. Pro návštěvníky s dětmi bude připraven dětský koutek a skákací hrad.

Do 15.6. budou k zakoupení ještě levné vstupenky! Více na www.barvyleta.cz

Předprodej vstupenek je v sítích Ticketstream, nebo v lokálních předprodejích

Hostinec Na staré Sokolovně – Podolská 5, Praha 4
Hostinec Na staré Vozovně – Patočkova 4, Praha 6
Kozlovna Na Ráně – Drahobejlova 53, Praha 9
Johny bar – jezero Poděbrady, tel: +420 775 572 105

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *